Skip to main content

Reference

Reference

Rádi připravíme nezávaznou cenovou nabídku přesně pro Vás.

Typ stavby:
Právě nyní je ideální čas na pořízení tepelného čerpadla.

Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Instalace tepelného čerpadla Acond Pro R do bytového domu v Klecanech

Tepelné Čerpadlo Acond PRO-R: Realizace Instalace pro Vytápění Bytových Domů| Acond

Měli jsme tu čest a radost instalovat tři tepelná čerpadla Acond PRO R do bytového domu v Klecanech. Moderní technologie nyní efektivně zajišťuje ohřev teplé vody a vytápění pro 12 bytů, přinášející úsporu energie a šetrnost k životnímu prostředí.

✨ Tato revoluční tepelná čerpadla jsou ideální volbou pro domy s vyššími energetickými ztrátami, jako jsou například starší rekonstruované domy, nebo pro velké novostavby.

🏡 Optimální komfort:

Každý byt v našem objektu nyní má zaručený optimální komfort s rychlým a spolehlivým ohřevem teplé vody a stabilního vytápění po celý rok.

🛠️ Profesionální instalace:

Realizace proběhla bez problémů díky našemu zkušenému týmu odborníků.

Dekama Trade

Dobrý den,
v rámci řešení dotačních programů u našich klientů, kteří si pořídili značku ACOND, byly vždy podklady od uvedené společnosti a paní Kadlecové, pro úspěšné uzavření dotací připraveny na výbornou. Doporučuji.

Jana a Ivo Celjakovi

Dobrý den,

chtěli bychom  touto cestou poděkovat za perfektní práci, kterou při instalaci tepelného čerpadla provedl celý tým. Zejména bychom chtěli poděkovat p. Vildtovi, který nám zabezpečoval perfektní servis, zajistil elektrikáře i firmu, která provedla jádrové vrtání. Poděkování ale zaslouží všichni.

 

Jan Cvik

Tepelné čerpadlo Acond máme již 4 roky, za tu dobu vše funguje perfektně. Platba za elektřinu klesla cca o 20 000 Kč. Máme velký rodinný dům, ve kterém bydlí rodiče i s prarodiči. Nikdo se nemusí starat o topení, teplo a teplou vodu máme vždy, když je potřeba. Acond bych doporučil.

Jiří Tupý

Tepelné čerpadlo máme již dva roky. Montáž proběhla přesně dle domluvy, byli jsme spokojeni. Při výběru jsme oslovili asi čtyři firmy a zvolili jsme ACOND pro profesionální a velmi ochotný přístup. Využili jsme dotaci. S jejím vyřízením  nám firma ochotně pomohla, takže cena byla super. S provozem tepelného čerpadla jsme byli seznámeni a funguje bez problému. Před tím jsme topili kotlem na tuhá paliva a už bychom se k tomu opravdu nechtěli vrátit. V domě je stále stejné teplo. Děkujeme a doporučujeme.

 

Lucie Černá

Instalace tepelného čerpadla proběhla bez problémů, servis po dvou letech chodu také. Doporučuji

Kamil Šíp

Kvalitní a dostupná technologie. Dobrý přístup k zákazníkům, kdybych se rozhodoval podruhé, rozhodl bych se stejně.

Lenka a Pavel Kadlecovi

Sedlčany

Po první kontaktní návštěvě pana Koláře jsme si byli stoprocentně jistí, že už máme vybráno. Jednání probíhalo v laskavém a profesionálním duchu a během pár dní po zaslané cenové nabídce jsme objednali dodávku. Protože vlastníme rodinný dům řadový, s prvními žádostmi na stavební úřad přišly i první problémy s našimi sousedy a tak k faktické instalaci TČ došlo až v listopadu roku 2013. Tady musím vyzdvihnout ochotu a trpělivost pracovníků ACONDu, kdy už jsme byli zoufalí ze všech požadavků stav.úřadu o předložení různých hlukových studií, že jsme vše přežili za jejich podpory ať technické i osobní. S velkou slávou jsme TČ instalovali na sklonku roku, kdy přijeli dva pracovníci a za jeden den celý a druhého dne půl bylo hotovo a mohli jsme začít topit. Vše nám vysvětlili a i když ze začátku jsme se svými dotazy ohledně nastavení „otravovali“ telefonicky večer i o víkendu, vždy jsme dostali vyčerpávají a uspokojivou odpověď bez známky nevrlosti či nervozity. S topením tepelným čerpadlem ACOND jsme nadmíru spokojeni nejen z pohledu „tepla domova“, ale i s pohledu financí. Dříve jsme topili elektrokotlem a celková suma za spotřebu el.energie byla za rok cca 60 tisíc Kč a moc jsme se neohřáli. Teď, s TČ ACOND, je teplo příjemné v celém domě po celý den a při porovnání topení celou sezonu s TČ jsme za el.energii za rok zaplatili 34 tisíc Kč. Jsme tak spokojeni, že jsme TČ ACOND doporučili již čtyřem našim známým a nezůstalo jen u doporučení, ale všichni si TČ ACOND pořídili a všichni jsou nadmíru spokojeni. Nakonec bychom chtěli projevit přání a to takové, že by se ostatní firmy mohly jezdit učit jednání do ACOND Milevsko a hned by byl život lepší.

Spokojená rodina Vysušilova

Dobrý den pane Kolář,

moc rád bych se s Vámi podělil o to kolik nás stál jeden rok provozu s TČ Acond 8kW a podlahovým topením Acond.
Za celý rok s TČ a podlahovým topením nebyl problém. Případné dotazy jste nám zodpověděl. Přes zimu nastavena teplota v místnosti 22 st. a TUV 47-50st.

Jsem rád a hrdý, že jsme si vybrali Acond. Poděkujte za nás také kolegům ve výrobě, kteří na dobrém výsledku mají nemalou zásluhu.

Spokojená rodina Vysušilova

PS: Kdyby jste chtěl více informací, rád sdělím.

Helena B.H.

Zdravím, chtěla bych vám tímto poděkovat, už ohříváme naše „staré kosti“, je to úžasný. Jste šikovní, budeme vás doporučovat. Hlavně kvitujeme tichý chod venkovní jednotky.

Milan Šourek

Kbelnice u Jičína

Před 4 roky jsme se rozhodli pro stavbu RD a museli jsme se rozhodnout čím budeme topit a ohřívat TUV. Jelikož jako jediná dostupná energie u stavebního pozemku byla elektřina, tak jsme zvolili tepelné čerpadlo vzduch-voda v kombinaci s podlahovým topením v celém RD. Při obhlídce internetových stránek výrobců tepelných čerpadel vzduch-voda a kombinaci podlahového topení jsem poptal několik dodavatelů tepelných čerpadel, ale nikdo jiný kromě firmy Acond mi nenabídl celkovou dodávku TČ včetně podlahového topení na klíč. Tato skutečnost byla to pro nás v rozhodování zásadní včetně toho, že Acond je česká firma, která byla na trhu již 19 let. Po naší poptávce nás obratem kontaktoval technik pan Kolář, který s námi probral všechny detaily nabídky a dohodli jsme termín realizace. Jelikož jsme stavbu realizovali svépomocí, vysvětlil nám pan Kolář co a jak máme připravit. Všechny montáže byly ze strany Acondu provedeny v perfektní kvalitě. Systém uveden do provozu bez jediného zádrhelu. Po krátkém provozu nastal problém s těsností termostatu v akumulační nádrži, což bylo způsobeno nakupovaným dílem od subdodavatele. Reklamace nahlášena v neděli odpoledne a odstranění závady provedeno druhý den do 10 hodin. Přitom vzdálenost mezi naším RD a firmou Acond je cca. 250 km. S pracovním nasazením všech od Acondu jsme nadmíru spokojeni.

Na závěr něco o ekonomice provozu: topení, ohřev TUV, vaření, čerpání vody z vlastní studny, provoz bazénu 5 měsíců v roce a spotřeba elektřiny zbytku domácnosti za minulý rok 26000 Kč.

Všem, kdo se rozhodují pro TČ nebo podlahové topení, doporučuji Acond jako výbornou volbu.

Pokud máte zájem o osobní referenci můžete mě kontaktovat.

Radek Najman

Kobylnice

Dobrý den,

o tepelná čerpadla jsem se začal zajímat při přípravě projektu mého domu v roce 2006. Hledal jsem firmu, která by nebyla jen prodejcem, ale která produkty vyrábí, podílí se na jejich vývoji a má zkušenosti s jejich instalací a provozem u nás v Česku. Rozhodujícím kritériem při výběru je pro mě vždy kvalita za odpovídající cenu. Mezi oslovenými firmami byla v roce 2008 také vaše firma. Zaujala mě vaše tradice a dlouholetá zkušenost s klimatizacemi. Nabízená TČ byla sestavená z kvalitních komponent, na stavebních veletrzích jsem se setkával s příjemnými a erudovanými zástupci firmy.

Na nezávaznou konzultaci ke mně do rozestavěného domu přijel v roce 2008 pan Ing. Hanus. Velmi mu děkuji za jeho cenné rady a připomínky, na jejichž základě jsem ještě nechal upravit projektovou dokumentaci topení. Vyměnil jsem hlavně okruh s radiátory v podkroví (vyšší teplotní spád) za podlahové topení (nižší teplotní spád). Dům jsem z důvodu rozložení finanční zátěže dostavěl a kolaudoval s elektrokotlem, ale topení bylo již navrženo a připraveno pro TČ vzduch-voda.

V roce 2013 jsem se odhodlal k instalaci TČ. To už jste působili pod názvem ACOND. Z vaší nabídky jsem vybral TČ ACOND 14(G2).

V jednání s vámi oceňuji zaměření na zákazníka, tedy schopnost nastavit řešení na míru konkrétní situace. V mém případě to bylo napojení TČ na existující topnou soustavu s ponecháním stávajícího elektrokotle jako bivalentního zdroje. V průběhu realizace bylo třeba překonat několik technických překážek (technické věci jsem pane Koláři řešil tenkrát s Vámi). Po dobu provozu jsem vaši firmu dvakrát kontaktoval s žádostí o konzultaci či pomoc. Ze strany firmy ACOND byl vždy patrný proaktivní přístup.

Instalace byla předem konzultována a proběhla v dohodnutých termínech. Nabízí kvalitní produkty za odpovídající cenu. Česká firma s dlouhou tradicí v oboru. Není jen obchodníkem, prostředníkem, ale účastní se vývoje a výrobního procesu. Používá kvalitní komponenty a přidává svoji hodnotu v oblasti služeb.

TČ začíná třetí rok svého provozu. Od instalace jsem nezaznamenal žádný výpadek. TČ je relativně tiché. Výtečně hodnotím vlastní způsob regulace a řízení chodu TČ (Acond Therm) a dále možnost kontrolovat a ovládat TČ pomocí webové aplikace. Oceňuji ale také jednoduché a dostačující manuální ovládání umístěné v domě.

Moje investice do TČ Acond se vyplácí. Roční spotřeba elektřiny před instalací byla 26,7 MWh. Poslední roční spotřeba 11,9 MWh. Pokud očistím toto číslo o vliv FVE instalované současně s TČ, jsem na roční spotřebě okolo 13 MWh. Takže reálná úspora celkové spotřeby elektrické energie je okolo 51%. Návratnost TČ v mém případě je okolo 5 let.

V příštích letech uvažuji ještě o instalaci klimatizace, resp. TČ vzduch-vzduch, které by sloužilo pro přitápění hlavního prostoru (okolo 300 m3) v chladných dnech mimo zimní období, ale hlavně jako klimatizace ve dnech horkých, kdy má moje FVE velké přebytky vyrobené energie, které zbytečně posílá do sítě.

Jirka S.

Dobrý den paní Kadlecová, moc vám, panu Vohradníkovi a chlapům od řemesla, kteří mi dávali čerpadlo do provozu děkuji za kvalitní práci a profesionální přístup. Je moc fajn s vámi spolupracovat. Mějte se moc hezky