Skip to main content

Acond BONUS pro stávající a nové zákazníky

Děkujeme za váš výběr tepelných čerpadel ACOND a projevenou důvěru. Nabízíme vám exkluzivní možnost prodloužit standardní záruku na kompresor, klíčový prvek tepelného čerpadla, jako poděkování za vaši loajalitu.

Podmínky pro získání prodloužené záruky

Výhody prodloužené záruky

Věříme, že spokojený zákazník je tím nejlepším doporučením, a proto Vás chceme odměnit za každou chválu, kterou nám věnujete. Jako projev našeho vděku Vám nabízíme exkluzivní příležitost prodloužit standardní záruku na kompresor – klíčový a cenný prvek tepelného čerpadla.

1. Dlouhodobá ochrana investice

Standardní záruka na kompresor zajišťuje již 10letou ochranu, a prodloužením této doby se zvyšuje dlouhodobá spolehlivost a ochrana vaší investice v tepelném čerpadle.

2. Vyšší hodnota majetku

Prodloužená záruka přidává vyšší hodnotu k vašemu tepelnému čerpadlu, což může zvýšit jeho tržní hodnotu v případě budoucího prodeje nebo převedení majetku.

3. Pro pocit bez starostí

Díky prodloužené záruce si můžete užívat teplo domova s větším klidem, vědomi si dlouhodobé spolehlivosti a bezproblémového provozu tepelného čerpadla.

4. Větší flexibilita, pravidelná údržba

Možnost prodloužit záruku na kompresor až o více než 20 let umožňuje flexibilnější plánování údržby a zajištění optimálního výkonu tepelného čerpadla.

5. Doživotní záruka = doživotní jistota 

Neomezená možnost opakovaného prodlužování záruky vám poskytuje doživotní jistotu, že vás naše tepelné čerpadlo nenechá zmrznout a náš poskytovaný servis na kompresor bude bezplatný.

„Stručný“ postup 

  • Doporučte naše tepelné čerpadlo.

  • Předejte nám kontaktní údaje doporučené osoby.

  • Oba získáte prodlouženou záruku na kompresor o 1 rok.

Pro zájemce o prodlouženou záruku:

  • Navštivte odkaz na naši webovou stránku a vyplňte připravený formulář.
  • V případě dalších otázek kontaktujte svého obchodního zástupce Acond.

Nabídka je platná do odvolání.

Děkujeme za vaši důvěru a věříme, že tato odměna prodlouženou zárukou posílí naši vzájemnou spolupráci.

Přejeme Vám krásné Vánoce a úspěšný nový rok, naplněný láskou a pohodou.

Tým Acond

K uplatnění nároku jsou zapotřebí tyto náležitosti: 

Doporučit nám známého/ kontakt, který uvažuje o koupi tepelného čerpadla, obeznámit známého o předání naší společnosti jeho kontaktních údajů a obeznámit ho, že ho budeme kontaktovat.

Pokud dojde k realizaci zakázky a jejímu řádnému uhrazení, vzniká Vám i Vašemu známému nárok na prodloužení záruky o 1 rok na kompresor, tedy na nejdůležitější a nejdražší část tepelného čerpadla.

Takto si záruku můžete navýšit neomezeně. Čím více zákazníků nám doporučíte, tím více let na záruce získáte.

Platnost nabídky tohoto dárku je omezená, platí do odvolání.

Své doporučení vepište na naši webovou stránku do připraveného formuláře (doporučujeme) nebo se obraťte na svého obchodního zástupce, který Vám bude nápomocen.

Tepelná čerpadla Acond

Naše tepelná čerpadla splňují nejpřísnější kritéria co do technologických kvalit. Zákazníci si na čerpadlech Acond dále pochvalují profesionalitu a odbornost týmu v rámci poradenství, montáže a servisu, ale i asistence při vyřizování dotace. Nákupem čerpadla v Acond navíc získáte ryze český produkt s 25+letou tradicí, rychlé doručení, dobré skladové zásoby, záruku 5 let na díly a 10 let na kompresor, práci i cestovné, stejně jako plnohodnotný pozáruční servis.Tepelná čerpadla Acond jsou tak sázkou na jistotu pro stovky spokojených zákazníků, jak se můžete přesvědčit v sekci reference.