Skip to main content

ČESKÉ TEPELNÉ

ČERPADLO ACOND

Co je české tepelné čerpadlo, jak ho poznat a na co se ptát?

Tepelná čerpadla zažívají v této době opravdu boom. Ruku v ruce s tím přibývá i firem, které nabízejí tepelná čerpadla. Pro zákazníky je stále těžší a těžší vyznat se ve všech reklamních nabídkách. Je totiž naprosto běžné, že se prodejci ve svých nabídkách ohánějí výrazy „české tepelné čerpadlo“, ale kde je pravda?


ČESKÉ TEPELNÉ ČERPADLO ACOND

Co je české tepelné čerpadlo, jak ho poznat a na co se ptát?

Tepelná čerpadla zažívají v této době opravdu boom. Ruku v ruce s tím přibývá i firem, které nabízejí tepelná čerpadla. Pro zákazníky je stále těžší a těžší vyznat se ve všech reklamních nabídkách. Je totiž naprosto běžné, že se prodejci ve svých nabídkách ohánějí výrazy „české tepelné čerpadlo“, ale kde je pravda?


POROVNEJTE NÁS S OSTATNÍMI

Za kvalitou českého výrobku a jeho benefity si stojíme. Cílem tohoto obsahu je umožnit vám ptát se ostatních výrobců, jak fungují jejich služby a produkty.

Jak a pro koho čerpadlo vyvinuli?

Zásadní otázka při výběru čerpadel!
Acond generaci tepelných čerpadel Acond PRO na základě zkušeností našich zákazníků. Ty nám ukázaly, že hlavní parametry čerpadla mají být kvalita, tichost, účinnost a dostupné servisní služby.
Celý vývoj čerpadla jsme tedy postavili na kvalitních materiálech a komponentech, které si buď sami vyrábíme  nebo je nakupujeme od českých firem. Vše se vyvíjelo a testovalo u nás ve výrobním závodě v jihočeském Milevsku.

Veškeré komponenty v našem čerpadle spolu souvisí a výsledkem je vysoce účinné tepelné čerpadlo, které je absolutně tiché.

Kde a kým bylo čerpadlo vyrobeno?

Původ čerpadla mnohé prozradí

Ptejte se prodejců tepelných čerpadel, kde mají výrobu a kdo jsou jejich zaměstnanci. Acond je rodinná firma. V posledních letech stále rosteme, ale nikdy nechceme ztratit kontakt s našimi kořeny, progo si zakládáme na poctivé řemeslné práci.

Každé tepelné čerpadlo je vyrobeno u nás, našimi zaměstnanci – lidmi, které známe, kteří u nás působí i desítky let a máme v nich velkou oporu. 

Nikdy bychom z výroby nepustili čerpadlo, které by neprošlo výstupní kontrolou.

Při té jej technik napojí na systém a otestuje účinnost, funkce a až poté jde čerpadlo k finální expedici.


Prodejce není výrobce! Chtějte čerpadlo od toho, kdo ho umí vyrobit a servisovat, nejen ho prodat.

Odborná montáž je základ!

kdo čerpadlo namontuje?

Na tom, kdo Vám čerpadlo namontuje opravdu záleží. Každý zákazník chce, aby přijel odborník, který ví, co má dělat, umí si poradit a vše provede rychle a kvalitně. Takové „montážní party“ Acond dlouhodobě buduje.

Naše techniky pravidelně školíme, neustále je seznamujeme s novými postupy a děláme maximum pro to, aby dávali naším zákazníkům ty nejlepší služby.

Montáž u nás zahrnuje vše, žádná položka není vynechána. Montáží se u nás rozumí také napojení tepelného čerpadla na topnou soustavu a rozvod užitkové vody (pozor u konkurence to tak často není). Montáž trvá zpravidla jeden až dva dny. Můžete se tedy spolehnout, že instalace proběhne profesionálně.

Chtějte servis, který se postará dnes i za 20 let!

Díky zkušenostem našich zákazníků víme, že servis může být velký problém. Pokud kupujete tepelné čerpadlo od někoho, kdo před měsícem prodával okna, je dost pravděpodobné, že až za pár let nastane na TČ nějaká vážná závada, takového prodejce těžko dohledáte a domluvíte si s ním servis.
Acond nabízí 30 let stability, kterou za námi můžete vidět. Perspektiva naší firmy stojí na pevných a odpovědných finančních základech. Budujeme firmu, která se o Vaše čerpadlo postará dnes i za 20 let. Naše výroba opravdu sídlí v České republice, a tak oproti konkurenci nemáme problém vyrobit a dodat náhradní díly a máme zajištěno dostatečné množství vyškolených servisních techniků.
Instalací tepelného čerpadla péče o zákazníky nekončí, ale naopak začíná.

NÁŠ ÚKOL JE JASNÝ
B
ezproblémový chod tepelného čerpadla

A tak jsme vyvinuli vzdálenou správu, díky které můžeme monitorovat tepelné čerpadlo i na dálku a často odhalíme problém dřív, než se dotkne přímo zákazníka. Máme servisní oddělení (tzv. technickou podporu) s týmem odborných techniků, kteří jsou k dispozici online i na telefonu.

Pokud tedy čerpadlo nepracuje tak, jak má, máte to komu nahlásit a Acond už se o to postará za Vás. Technik vzdálené podpory se přihlásí k Vašemu čerpadlu a může vzdáleně přenastavit parametry a pomoci s nastavením. Pokud se bude jednat o mechanickou závadu naplánuje výjezd servisního technika na opravu.

Vzdálená správa tepelného čerpadla a Acondtherm

Pokud máte rádi moderní technologie, pak Vás Acondtherm nadchne. Čerpadla generace Acond PRO jsme vybavili systémem vzdálené správy, která umožňuje našemu servisu diagnostikovat jeho stav online. Nehrozí tedy zbytečné servisní úkony a průtahy, protože spoustu věcí jsme schopni opravit online. Jednou z takových závad může být vypnutí tepelného čerpadla, protože vyhodnotilo nějakou krizovou situaci. V takový okamžik se stačí spojit s naším servisem, který se na čerpadlo připojí, zjistí o jakou závadu se jedná a pokud ji lze opravit online – obratem se tak stane. Pokud čerpadlo musí opravit technik okamžitě naplánujeme opravu.

Pro vaše maximální pohodlí jsme připravili mobilní aplikaci a webové rozhraní, které slouží jako vzdálený termostat tepelného čerpadla. Umožňuje vám nastavovat teplotu v místnosti, ohřev vody a mnoho dalších funkcí. Aplikaci neustále zlepšujeme a vyvíjíme tak, aby vám přinesla co nejvíce pohodlí a snadného ovládání tepla vašeho domova.

„Naslouchali jsme důkladně přáním našich zákazníků, a proto jsem přesvědčený, že jsme vyrobili čerpadlo, které nemá konkurenci.“

Jiří Hanus, majitel společnosti ACOND A.S.

Rádi vám zašleme přesnější kalkulaci ceny

Vyplňte prosím náš formulář nebo se obraťte na naše obchodní zástupce

Typ stavby:
Právě nyní je ideální čas na pořízení tepelného čerpadla.

Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů