Skip to main content

Děkujeme za recenzi

Velmi nás těší, když nám naši zákazníci napíšou recenzi na Google, ovšem tato recenze nás obzvláště potěšila a velmi za ni děkujeme. Celá recenze je uvedena níže:

 „Do konce února 2022 jsem neměl naprosto zájem měnit náš způsob topení a ohřívání TUV. Nechtěl jsem ale čekat, až co se stane a oslovil své známé a kolegy
s dotazem, jak jsou spokojeni s TČ. Po kladném doporučení jsem začal hledat. Oslovila mě svým produktem značka ACOND pro kladném hodnocení a hlavně, zárukou tichostí jejich zařízení. Oslovil jsem tedy výrobcem doporučenou firmu Mistr-Topič s požadavkem na dodání a instalaci TČ ACOND. Dostalo se mě velice příjemného přijetí a především 100% odborné pomoci s výběrem typu TČ, podrobných informací a obsáhlých doporučení. Vybrali jsme TČ ACOND R, které dokáže zajistit jak teplo v domě pomocí stávajících radiátorů, tak i ohřev TUV. Přímo u nás doma jsme zvolili ideální umístění jak TČ, tak i potřebných technologií v domě s ohledem na situaci v domě, tak i ideál pro samotné TČ.

Při podepsání smlouvy mě překvapil slíbený termín. Očekával jsem (jako u konkurence), že bude instalace koncem letošního, ale spíš příštího roku. Moc jsem termínu v půlce prázdnin nevěřil. 🙂 Mistr-Topič ale vše splnil na 100 %. První den plánovaného termínu TČ dorazilo k nám domů přímo z fabriky. Následující den už tu byli instalatéři. Super chlapi :-). Divím se, že vydrželi mou stálou přítomnost a hlavně požadavky. Jelikož to bylo u nás složité, hotovo bylo následující den. Perfektně. Přesně, jak jsem požadoval.

No a nyní elektrika. Myslel jsem, že elektrická část bude složitá. Technik, který k nám přijel, ale vše zvládl za pár hodin. Jaké bylo mé velké překvapení, když mě nabídl kompletní zprovoznění. (upozorňuji, že to není maličkost). Spojil se přímo s vedením Mistr-Topiče a za půl hodiny bylo vše hotové. Když technik odjížděl, nemohl jsem stále pochopit, že od nápadu ke kompletnímu zprovoznění uběhlo POUZE 5 měsíců. Oproti konkurenci minimálně o půl roku dříve. Naprosto SKVĚLÁ PRÁCE. A jistě i spousta práce a plánování firmy Mistr-Topič.

A to byla jen instalace. Jsem opravdu potěšen, jak ta „krabice“ funguje. POTICHU!!! Pár čerpadel jsem již v chodu slyšel a toto je opravdu bomba. Na to, že to mám v uzavřeném prostoru a mezi dvěma rodinnými domy, tak neprosto nevím, jestli pracuje. Ještě, že mám na zahrádce kapradiny a podle jejich pohybu se mohu orientovat. 🙂

Jsem rád, že jsem se obrátil na Mistr-Topiče. Nejen první dojem z firmy, týmu techniků samotné instalace, ale hlavně jejich přístup, informace a doporučení bylo perfektní. Mockrát děkuji. Už se těším na zimu. Myslím, že mě bude větší teplo oproti dřívějšímu kotli na plyn. To hlavně proto, že instalaci nyní již našeho TČ udělal a budoucí pravidelný servis bude dělat firma Mistr-Topič v čele s pány Brodskými.