Skip to main content

MONTÁŽ A SERVIS

ČERPADEL ACOND

Proč se spolehnout na naše tepelná čerpadla?

Na tom, kdo vám tepelné čerpadlo namontuje a bude se o něj starat i za 20 let, opravdu záleží. A to více, než si myslíte.

Možná si neuvědomujete, že není důležité jen to, kdo vám čerpadlo dnes namontuje. Je nové a bezproblémové. Časem ale bude stárnout a bude potřebovat, aby se o něj někdo odborně postaral. A proto záleží na tom, koho budete moci jednoduše oslovit třeba za 20 let. A právě my Vám naše čerpadlo nejen prodáme, namontujeme, ale také pomůžeme, kdykoliv to bude samo vyžadovat.


MONTÁŽ A SERVIS ČERPADEL ACOND

Proč se spolehnout na naše tepelná čerpadla ?

Na tom, kdo vám tepelné čerpadlo namontuje a bude se něj starat i za 20 let opravdu záleží. A to více než si myslíte.

Odborná montáž je základ

Kdo a jak čerpadlo namontuje?

Na tom, kdo Vám čerpadlo namontuje opravdu záleží. Každý zákazník chce, aby přijel odborník, který ví, co má dělat, umí si poradit a vše provede rychle a kvalitně. Takové „montážní party“ Acond dlouhodobě buduje.

Naše techniky pravidelně školíme, neustále je seznamujeme s novými postupy a děláme maximum pro to, aby poskytovali naším zákazníkům ty nejlepší služby. Montáž u nás zahrnuje vše, žádná položka není vynechána.

Montáží se u nás rozumí také napojení tepelného čerpadla na topnou soustavu a rozvod užitkové vody (pozor u konkurence to tak často není)

Montáž trvá zpravidla jeden až dva dny. Můžete se tedy spolehnout, že instalace proběhne profesionálně.

Chtějte servis, který se postará!

Dnes i za 20 let
Díky zkušenostem našich zákazníků víme, že servis může být velký problém. Pokud kupujete tepelné čerpadlo od někoho, kdo před měsícem prodával okna, je dost pravděpodobné, že až za pár let nastane na TČ nějaká vážná závada, takového prodejce těžko dohledáte a domluvíte s ním servsis.Acond nabízí 30 let stability, kterou za námi můžete vidět. Perspektiva naší firmy stojí na pevných a odpovědných finančních základech. Je zárukou pro Vás i pro Vaše čerpadlo, je jistotou, že s naším výrobkem nebudete mít nikdy potíže.
Budujeme firmu, která se o Vaše čerpadlo postará
dnes i za 20 let.
Naše výroba opravdu sídlí v České republice, a tak oproti konkurenci nemáme problém vyrobit a dodat náhradní díly a máme zajištěné dostatečné množství vyškolených servisních techniků. Instalací tepelného čerpadla péče o zákazníky nekončí, ale naopak začíná.

Prodejce není výrobce! Chtějte čerpadlo od toho, kdo ho umí vyrobit a servisovat, nejen ho prodat. „


NÁŠ ÚKOL JE JASNÝ
B
ezproblémový chod tepelného čerpadla

A tak jsme vyvinuli vzdálenou správu, díky které můžeme monitorovat tepelné čerpadlo i na dálku a často odhalíme problém dřív, než se dotkne přímo zákazníka. Máme servisní oddělení (tzv. technickou podporu) s týmem odborných techniků, kteří jsou k dispozici online i na telefonu.

Pokud tedy čerpadlo nejde tak, jak má, máte to komu nahlásit a Acond už se o to postará za Vás. Technik vzdálené podpory se přihlásí k Vašemu čerpadlu a může vzdáleně přenastavit parametry a pomoci s nastavením. Pokud se bude jednat o mechanickou závadu naplánuje výjezd servisního technika na opravu.

Vzdálená správa tepelného čerpadla a Acondtherm

Pokud máte rádi moderní technologie, pak Vás Acondtherm nadchne. Čerpadla generace Acond PRO jsme vybavili systémem vzdálené správy, která umožňuje našemu servisu diagnostikovat stav tepelného čerpadla online. Nehrozí tedy zbytečné servisní úkony a průtahy, protože spoustu věcí jsme schopni opravit online. Jednou z takových závad může být vypnutí tepelného čerpadla, protože vyhodnotilo nějakou krizovou situaci. V takový okamžik se stačí spojit s naším servisem, který se na čerpadlo připojí, zjistí o jakou závadu se jedná a pokud ji lze opravit online – obratem se tak stane. Pokud čerpadlo musí opravit technik okamžitě naplánujeme opravu.

Pro Vaše maximální pohodlí jsme připravili mobilní aplikaci a webové rozhraní, které složí jako vzdálený termostat tepelného čerpadla. Umožňuje Vám nastavovat teplotu v místnosti, ohřev vody a mnoho dalších funkcí. Aplikaci neustále zlepšujeme a vyvíjíme tak, aby Vám přinesla co nejvíce pohodlí a snadného ovládání tepla Vašeho domova.

„Naslouchali jsme důkladně přáním našich zákazníků, a proto jsem přesvědčený, že jsme vyrobili čerpadlo, které nemá konkurenci.“

Jiří Hanus, majitel společnosti ACOND A.S.

Rádi Vám zašleme přesnější kalkulaci ceny

Vyplňte prosím náš formulář nebo se obraťte na naše obchodní zástupce

Typ stavby:
Právě nyní je ideální čas na pořízení tepelného čerpadla.

Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů