VÝVOJ A VÝROBA

TEPELNÝCH ČERPADEL

Proč se spolehnout na naše tepelná čerpadla ?

Naše tepelná čerpadla jsou vyvíjena a vyráběna v Čechách na certifikovaných pracovištích s přísnou výstupní kontrolou. Díky tomu máte jistotu, že naše čerpadla jsou připravena vám sloužit dlouho a poctivě.


VÝVOJ A VÝROBA ČERPADEL ACOND

Proč se spolehnout na naše tepelná čerpadla ?

Naše tepelná čerpadla jsou vyvíjena a vyráběna v Čechá v na certifikovaných prracovištích a s přísnou výstupní kotrolou. Díky tomu máte jistotu, že naše čerpadla jsou připravena vám sloužit dlouho a poctivě.

České tepelné čerpadlo

vyvinuté Čechy

Acond vyvíjel generaci tepelných čerpadel Acond PRO na základě zkušeností našich zákazníků. Ty nám ukázaly, že hlavními parametry čerpadla mají být kvalita, tichost, účinnost a dostupné servisní služby.

Celý vývoj čerpadla jsme tedy postavili na kvalitních materiálech a komponentech, které si buď sami vyrábíme, nebo je nakupujeme od českých firem nebo evropských partnerů. Veškeré komponenty v našem čerpadle spolu souvisí a výsledkem je vysoce účinné tepelné čerpadlo, které je absolutně tiché. Naše čerpadla jsou otestována a certifikována odbornými pracovišti, ale prošla už ostrým provozem u tisíců instalací.

Chtějte výrobu, která je poctivá

Výstupní kontrola je nezbytnost

V posledních letech stále rosteme, ale nikdy nechceme ztratit kontakt s našimi kořeny. Zakládáme si na poctivé řemeslné práci. Každé tepelné čerpadlo je vyrobeno u nás, našimi zaměstnanci – lidmi, které známe, kteří u nás působí i desítky let a v nichž máme velkou oporu.

Nikdy bychom z výroby nepustili čerpadlo, které by neprošlo výstupní kontrolou.

Při té jej technik napojí na systém a otestuje účinnost, funkce a až poté jde čerpadlo k finální expedici.


Prodejce není výrobce! Chtějte čerpadlo od toho, kdo ho umí vyrobit a servisovat, nejen ho prodat.


Rádi vám zašleme přesnější kalkulaci ceny

Vyplňte prosím náš formulář nebo se obraťte na naše obchodní zástupce

Typ stavby:
Právě nyní je ideální čas na pořízení tepelného čerpadla.

Podmínkou pro získání dotace Nová zelená úsporám je instalované elektrické vytápění (elektrokotel, elektrické přímotopy) nebo lokální topidla (lokální kamna)
Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Společnost Acond a.s. instaluje nejvíce tepelných čerpadel v ČR, kde čerpadla i sama vyrábí. Tepelná čerpadla Acond se vyznačují zejména nerezovým provedením, tichým chodem a vysokou účinností s vysokou úsporou nákladů.

Montáž a servis
po celé ČR

© Acond a.s. Všechna práva vyhrazena

Vytvořil Dapeshop.cz