Skip to main content

VÝVOJ A VÝROBA

TEPELNÝCH ČERPADEL

Proč se spolehnout na naše tepelná čerpadla ?

Naše tepelná čerpadla jsou vyvíjena a vyráběna v Čechách na certifikovaných pracovištích s přísnou výstupní kontrolou. Díky tomu máte jistotu, že naše čerpadla jsou připravena vám sloužit dlouho a poctivě.


VÝVOJ A VÝROBA ČERPADEL ACOND

Proč se spolehnout na naše tepelná čerpadla ?

Naše tepelná čerpadla jsou vyvíjena a vyráběna v Čechá v na certifikovaných prracovištích a s přísnou výstupní kotrolou. Díky tomu máte jistotu, že naše čerpadla jsou připravena vám sloužit dlouho a poctivě.

České tepelné čerpadlo

vyvinuté Čechy

Acond vyvíjel generaci tepelných čerpadel Acond PRO na základě zkušeností našich zákazníků. Ty nám ukázaly, že hlavními parametry čerpadla mají být kvalita, tichost, účinnost a dostupné servisní služby.

Celý vývoj čerpadla jsme tedy postavili na kvalitních materiálech a komponentech, které si buď sami vyrábíme, nebo je nakupujeme od českých firem nebo evropských partnerů. Veškeré komponenty v našem čerpadle spolu souvisí a výsledkem je vysoce účinné tepelné čerpadlo, které je absolutně tiché. Naše čerpadla jsou otestována a certifikována odbornými pracovišti, ale prošla už ostrým provozem u tisíců instalací.

Chtějte výrobu, která je poctivá

Výstupní kontrola je nezbytnost

V posledních letech stále rosteme, ale nikdy nechceme ztratit kontakt s našimi kořeny. Zakládáme si na poctivé řemeslné práci. Každé tepelné čerpadlo je vyrobeno u nás, našimi zaměstnanci – lidmi, které známe, kteří u nás působí i desítky let a v nichž máme velkou oporu.

Nikdy bychom z výroby nepustili čerpadlo, které by neprošlo výstupní kontrolou.

Při té jej technik napojí na systém a otestuje účinnost, funkce a až poté jde čerpadlo k finální expedici.


Prodejce není výrobce! Chtějte čerpadlo od toho, kdo ho umí vyrobit a servisovat, nejen ho prodat.


Rádi vám zašleme přesnější kalkulaci ceny

Vyplňte prosím náš formulář nebo se obraťte na naše obchodní zástupce

Typ stavby:
Právě nyní je ideální čas na pořízení tepelného čerpadla.

Odesláním kontaktu souhlasíte se zpracováním osobních údajů